Δύο νέες κάμερες εγκατέστησε σήμερα η ομάδα μας στο Κουτουλουφάρι και στα Αγριανά Χερσονήσου. Στα δύο πολύ όμορφα μέρη μετέβησαν για την εγκατάσταση τα μέλη της εθελοντικής μας ομάδας : Αρχοντάκης Δημήτρης και Κούνουπας Νικόλαος και εξ’ αποστάσεως ο Κουκουλάκης Κωνσταντίνος.
Τις δύο νέες κάμερες μπορείτε να βρείτε από τη συγκεντρωτική σελίδα των καμερών μας εδώ αλλιώς το Κουτουλοφάρι από εδώ και τα Αγριανά από εδώ.
![](https://media.cretaweather.gr/uploads/2019/01/agriana-1024x576.jpg)